Ten blog powstał, aby rozkręcić bieganie w Zielonej Górze i okolicach miasta. Jest też po to, aby pokazać biegaczy i udowodnić, że bieganie uszczęśliwia, wyszczupla, odmładza, wzmacnia ciało, rozjaśnia umysł, no i zwiększa ochotę na seks Chcesz pobiegać z nami? Napisz na: biegamy@zielona.agora.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Zaproszenie dla Drużyny: test salomona, karty gruborabatowe, może inne niespodzianki

Drogie biegaczki i drodzy biegacze! W czwartek (9 marca) zapraszamy na trening nadzwyczajny. Przed rokiem, jak pewnie pamiętacie, testowaliśmy buty mizuno. W tym roku Biegostacja i przedstawiciel marki Salomon zapraszają na test butów, które najbardziej kojarzą się z przełajami i biegami górskimi.

Ok. godz. 18:15 zapraszamy do Biegostacji (ul. Moniuszki), by dobrać obuwie do testu i ok. godz. 18:30 wyruszyć na przebieżkę. Do wyboru będą fasony damskie i męskie, ale liczba par i rozmiarówka występują w postaci ograniczonej. Jeśli jednak komuś nie uda się dopasować butów, to do przetestowania będą jeszcze zegarki suunto (nowe wypasione modele). Gdyby zaś i tego zabrakło, na nieformalnych członków naszej nieformalnej drużyny czekać będą jak najbardziej formalne karty gruborabatowe Biegostacji. Słowem: warto tam być!

Wiadomo, że salomony lepiej testuje się na leśnych ścieżkach niż na chodnikach. Ponieważ jednak ok. godz. 18:30 będzie już ciemno, polecamy zabrać czołówki, by spod Biegostacji wyruszyć na choćby symboliczną pętlę po Wzgórzach Piastowskich.

Czy podobnie jak rok temu przedstawiciel marki szykuje dla nas konkursy z nagrodami? W tej sprawie jeszcze czekamy na potwierdzenie.

atom, zawa

wtorek, 07 marca 2017, rozbiegany.blo

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Marcin, *.play-internet.pl
2018/01/07 17:52:52
Czesc. Dzieki blogowi zaczalem biegac. Szesc lat temu. Choc nigdy nie bylem czlonkiem Druzyny to zawsze jej kibicowalem. Samego bloga sledzilem czesto, szczegolnie na poczatku, potem rzadziej. Dzis zajrzalem znowu a tu co widze? Ostatni wpis sprzed prawie roku. Szkoda, ze formula bloga jakos tak sie wyczerpuje. Ale moze bedzie reaktywacja wraz z nadejsciem wiosny, co?
Pozdrawiam!!!!
↑ top | | design by kate_mac